Szybki kontakt   +48 22 300 14 86

OPTIMUM - Nowoczesne Zarządzanie Sp. z o.o. oferuje Wspólnotom Mieszkaniowym nowoczesne podejście do zarządzania nieruchomością wspólną.

Jako firma z doświadczeniem, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiemy, jak odpowiedzialną funkcję pełni każdy administrator nieruchomości, szczególnie zarządca nieruchomości działający na wymagającym rynku w Warszawie. Dlatego też swoje zadania staramy się wykonywać bez zarzutu, dokładnie tak, jakbyśmy dbali o własny dom. Nasi klienci głównie z obszaru Warszawa i okolice zyskują spokój ducha i gwarancję najwyższej jakości usług.

Nie jesteśmy „fabryką zarządzania” i nie zatrudniamy kilkunastu administratorów. Stawiamy wyłącznie na profesjonalizm i jakość obsługi, a nie na ilość „klientów”. Wiąże się z to założeniem głównym: wspólnicy spółki OPTIMUM pragną mieć osobistą pieczę nad powierzonymi nieruchomościami. Udostępniamy też ekologiczne rozwiązania techniczne służące wymiernym oszczędnościom we Wspólnocie.

Działamy w oparciu o licencję zarządcy nieruchomości nr 17840.

Filozofia działania spółki OPTIMUM oparta jest o respekt Zarządcy Nieruchomości wobec praw właścicieli nieruchomości (patrz zakładka: Prawa właścicieli ), jak też o siedem żelaznych zasad współpracy ze wspólnotami:

  • Troska o nieruchomość Klienta – jak o własną!
  • Obniżka kosztów właścicieli poprzez negocjowanie umów zawartych przez wspólnotę.
  • Rekomendowanie właścicielom technicznych rozwiązań pro-ekologicznych.
  • Stały, osobisty kontakt z mieszkańcami i dyżury - wg potrzeb Wspólnoty.
  • Egzekwowanie od deweloperów napraw budynku z tytułu gwarancji i rękojmi.
  • Doskonała organizacja pracy i bezzwłoczne reagowanie na zgłaszane problemy.
  • Ułatwienia dla członków Wspólnoty: e-rozliczenia, e-głosowanie, e-zebranie.